تلفن تماس 5441ـ736ـ0912

ایمیل andisefarda@gmail.com

ساعت کاری شبانه روز ۷/۲۴

حمل اثاثیه منزل

باربری تهران-5441_736_0912 > حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

شرکت باربری مهام بار به عنوان بزرگترین باربری تهران آماده است تا در کلیه نقاط استان تهران خدمات باربری را همچون حمل اثاثیه منزل و بسته بندی اثاثیه منزل ارائه کند.

شرکت باربری مهام بار بیش از نیم قرن است که به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روز همراه مشتریان و همشهریان گرامی می باشد.قیمت های این باربری کاملا منصفانه است ولی به مناسبت آشنایی و تبریک ما به شما دوستان عزیز برای اولین خدمت ما به شما ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفتیم.

۵۰ درصد تخفیف برای حمل اثاثیه منزل

فقط کافیست تا تماس بگیرید و از قیمت های بسیار پایین ما شگفت زده شوید

تلفن تماس شبانه روزی: 5441_736_0912

حمل اثاثیه منزل

شرکت باربری مهام بار با کارگرانی مجرب و همچنین خوش اخلاق و مهربان آماده است تا همواره به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روز خدمات حمل اثاثیه منزل و تمامی خدمات باربری را در کلیه نقاط استان تهران با کمترین تعرفه و بیشترین تخفیف ارائه نمایید.

حمل اثاثیه منزل با کامیون های نسل ۵ و جدید همچنین موکت کاری شده و مسقف و بسیار جادار با کاگرانی مجرب و حرفه ای توسط بزرگترین باربری تهران فقط باربری مهام بار.

حمل اثاثیه منزل از کلیه نقاط تهران به هر کجایی که شما بخواهید در سریع ترین زمان ممکن با بسته بندی حرفه ای و بدون خسارت اگر بسته بندی را به ما بسپارید.

حمل ساید بای ساید

امروزه یکی از نگرانی های ما هنگام اسباب کشیو حمل اثاثیه منزل: حمل ساید بای ساید است. اما….

نگران نباشید باربری بزرگ مهام بار آماده است تا شما را از نگرانی را راحت کند.آسوده خاطر باشید زیرا مهام بار به عنوان بزرگترین باربری تهران با بیش از نیم قرن تجربه آماده است تا با اعزام کارگرانی مجرب و تمرین دیده ساید بای ساید-تلویزیون-یخچال-لباسشویی- و.. را بدون خسارت حمل کنند.

شرکت باربری مهام بار

آماده ایم تا با نیم قرن تجربه سفری امن و راحتی را برای شما رقم بزنیم. فقط کافیست با ما تماس بگیرید

و مشاوره کاملا رایگانی را در زمینه مشاوره اسباب کشی دریافت نمایید تا با روال کلی کار اسباب کشی آشنا شوید.سپس بعد از پرسش قیمت حمل اثاثیه منزل توسط باربری تهران باربری مهام بار البته با ۵۰ درصد تخفیف درخواست سرویس بدهید. بعد از آن دیگر نگران نباشید زیرا اگر بخواهید باربری مهام بار از ۰ تا ۱۰۰ کار را در دست می گیرید و شما کافیست استراحت کنید.

در هر پروسه ی باربری بسته بندی اثاثیه منزل بسیار اهمیت دارد لذا مهام بار آماده است خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را با ۵۰ درصد تخفیف به شما ارائه کند. بعد از بسته بندی اثاثیه منزل به سبک اروپایی حمل بار را به کارگران مجرب و حرفه ای ما بسپارید. نگران ساید بای ساید خود هم نباشید بدون خسارت فقط با باربری مهام بار. بعد از آن حمل اثاثیه منزل به مقصد مورد نظر شما صورت می گیرید و بعد از حمل اثاثیه منزل اگر خواستید باربری مهام بار آماده است تا چیدمان وسایل منزل شما را با بهرگیری از بروزترین متدهای دنیا به سبکی نوین و با قیمتی باورنکردنی انجام دهد.

 

تماس با ما با ۵۰ درصد تخفیف